ETTERLYSNING!
JULETREFESTEN PÅ SOLBERG SKOLE I FARE
NOEN SOM KAN VÆRE MED I EN SOSIALKOMITE?
Vellet har i alle år foruten styret også hatt en aktiv sosialkomite som har vært pådriver for hyggelige arrangementer i bygda og skolekretsen vår. Dessverre har det de to siste årene ikke vært noen som har trådt inn i disse vervene . Vi har allikevel klart å arrangere skirenn,, høsttur, lille julaften, men nå står altså juletrefesten i fare.
Juletrefesten ble arrrangert i fjor ved hjelp av foreldrene ved et klassetrinn på skolen. Veldig bra gjort. Vellet bidro økonomisk.
Håper vi kan få noen som kan være med å bidra i første omgang til at juletrefesten blir arrangert, men også videre i en sosialkomite. Vi har opplysninger om tidligere innkjøp osv til juletrefesten.
Kontakt styret ved Astrid Førland tlf 93860479 eller send melding via hjemmesiden eller facebooksiden.
På forhånd takk
JULETREFESTEN PÅ SOLBERG SKOLE I FARE
Legg igjen en kommentar